Výstava
PREMIERA BRNO 2009 |
|||
Exp./Exhibit | Vystavovatel a název/ Exhibitor and name of the exhibit | Body/Points | Medaile/Medal |
1xx | Třída tradiční filatelie/Traditional philately | ||
101 | Kalabza Miloslav - Polsko 1925 - 1939 | 65 | PZ/V |
102 | Malovík Vladimír - Označení tiskových desek čs. poštovních známek 1918 - 1939 | 85 | Z/G + C/P |
103 | Oliva Josef - Československé doplatní známky 1918 - 1939 | 65 | PZ/V |
104 | Pittermann Pavel, Ing. - Država SHS - Jugoslávie 1918-1921 (prezentace na EXPONETU) | 87 | Z/G + C/P |
105 | Pixa Václav - Česká republika 1993 - 1995 první tarifní období | 72 | PZ/V + C/P |
107 | Tuček Petr - The Provisional Att Surcharges 1889 - 1899 on Second Issue and its Study SIAM | 93 | Z/G + C/P |
208 přeřaz. ze tř.2 |
Tůma Martin - Bavorsko 1849 - 1920 | 65 | PZ/V |
2xx | Třída poštovní historie/Postal history | ||
201 | Bláha Karel - Rok 1945 I | 55 | S/S |
202 | Bláha Karel - Rok 1945 II | 56 | S/S |
203 | Černík Milan Ing. - ČSR 1918 - 39: Do všech koutů světa | 93 | Z/G + C/P |
204 | Filípek Zdeněk - Silesia Orientale | 83 | Z/G |
205 | Hauzr Michal - Perzekuce židovského národa v Protektorátu Čechy a Morava a ghetto Terezín v poštovních dokumentech (prezentace na EXPONETU) | 85 | Z/G + C/P |
206 | Kunc Lubor - Rakousko - Uherská polní pošta 1914 - 1918 (prezentace na EXPONETU) | 74 | PZ/V |
207 | Makovička Bohuslav Ing. - Poštovní historie jihozápadní Moravy (prezentace na EXPONETU) | 62 | S/S |
209 | Vomela Jindřich Ing. - Československá polní pošta 1938 | 74 | PZ/V |
210 | Zronek Jindřich - Doplatné 1850 - 1928 (prezentace na EXPONETU) | 92 | Z/G |
211 | Zronek Jindřich - Rakousko - VIII.emise - 1890,1891/6 (prezentace na EXPONETU) | 83 | Z/G |
106 přeřaz. ze tř.1 |
Škaloud
Jiří Ing. - Hradčanské variace aneb čtvero |
86 | Z/G |
3xx | Třída celin/Postal stationery | ||
301 | Hasala Vladislav - Z vývoje esperantských celin | nedodán/ | |
6xx | Třída tematická/ Thematic philately | ||
601 | Hrnčíř Zdeněk - UPU Světová poštovní unie | 75 | Z/G |
602 | Pech Jaroslav - Putování starou Prahou | 60 | S/S |
603 | Punčochář Jaroslav - Čs. letectví 1918-39 a čs letci v boji proti fašizmu | 90 | Z/G + C/P |
604 | Zahálka František - Petr Paul Rubens a jeho tvorba na poštovní známce | 53 | PS/V |
9xx | Třída mládeže/ Youth philately | ||
901 | Kacetlová Denisa - Ochrana přírody a životního prostředí | 69 | PZ/V + C/P |
902 | Neubauerová Monika - Zvířata | 41 | B/B |
903 | Urbanová Michaela - Rostliny | 45 | B/B |
10xx | Třída jednorámových exponátů/One-frame exhibits | ||
1001 | Borůvka Jaroslav - Předznámkové období poštovního úřadu Jaroměř | 75 | Z/G |
1003 | Hauzner Pavel - Pošta a rozhlas | 60 | S/S |
1004 | Hrnčíř Zdeněk - Druhé provizorní vydání československých leteckých známek a jeho zvláštnosti 100/200 a 250/400, desky I a II | 63 | S/S |
1005 | Hrnčíř Zdeněk - Druhé provizorní vydání československých leteckých známek a jeho zvláštnosti 50/100 | 66 | PZ/V |
1006 | Karásek František - Československo obálky prvního dne vydání 1947 - 92 | 40 | B/B |
1007 | Klíma Jaroslav JUDr. - Rakouské a Československé POŠTOVNY na okrese Jindřichův Hradec, který vznikl po administrativním sloučení s okresy Třeboň, Dačice v roce 1960 | 80 | Z/G |
1008 | Kunc Lubor - Rakousko - Uherská polní pošta operující na sočské frontě a v Benátsku 1915 - 1918 (prezentace na EXPONETU) | 75 | Z/G |
1009 | Pikhart Václav - Motýli, jak je známe i neznáme | 50 | B/B |
1010 | Příkazský Michal - Československé mezinárodní odpovědky 1946 - 1949 (prezentace na EXPONETU) | 95 | Z/G |
1011 | Vomela Jindřich Ing. - Smutek Československa | 40 | B/B |
11xx | Třída otevřená/ Open class | ||
1101 | Dvořáček Jaroslav - Napoleon a jeho doba | 55 | S/S |
1002 přeřaz. ze tř.10 |
Fronc Josef - Výstavní razítka Praga 2008 na CM a jejich varianty | 64 | S/S |
|